Sala Podejrzanych InteresówAby skorzystać z Domu Aukcyjnego Czarnego Rynku, musisz otworzyć Biuro Handlowe i kliknąć w ostatnią zakładkę.
Za pierwszym razem nie będziesz mógł za wiele zobaczyć i będziesz musiał zebrać 10.000 , aby na stałe odblokować Aukcję.
Licytacja rozpoczyna się w Piątek i trwa do Niedzieli do godziny 20:00
Jeśli żadna licytacja nie jest aktywna, wyświetli się mała notatka „poczekaj i wróć później”. Licytacje nie będą trwały non stop.

LICYTACJA

Kiedy pojawi się przedmiot, każdy na Twoim serwerze będzie mógł go licytować.
Licytacja odbywa się w losowych walutach (Klejnoty, Waluta Eventowa, Zasoby itp.) i musisz zapłacić całą widoczną kwotę.
Wzrost wartości dla następnego licytującego będzie wzrastał w określonych krokach od ostatniej oferty.
Każdy może licytować do ostatniej sekundy i tylko ostatni widoczny/systemowy licytant otrzyma przedmiot.
Tylko 1 gracz na serwerze będzie mógł zdobyć przedmiot.
Gdy inny gracz przebije aktualnego najwyższego oferenta, przebijający go gracz otrzyma powiadomienie i wiadomość systemową na czacie.


Jeżeli nie wygrasz, otrzymasz z powrotem swój wkład. Wszelkie zasoby użyte do licytacji zostaną automatycznie zwrócone do Twojego magazynu. W przypadku gdy Twój magazyn będzie pełny lub zwrócona ilość przekroczy miejsce w magazynach, zasoby zostaną wysłane do Menu Gwiazdy.


Jeżeli wygrasz, po zakończeniu aukcji otrzymasz wiadomość z powiadomieniem. Wylicytowany przedmiot zostanie dodany bezpośrednio do Twojego magazynu. W przypadku, gdy Twój magazyn będzie pełny lub zwrócona ilość przekroczy miejsce w magazynach, zasoby zostaną wysłane do Menu Gwiazdy. Wszystkie inne przedmioty, takie jak premie, specjaliści i budynki zostaną dodane do Menu Gwiazdy.


It looks like you are using an ad-blocker! Ads help us pay for the server. Please disable ad blocker and refresh page.